CLASAMENTE MATEMATIC√
NUME CLASA SCOALA LOCALITATE JUDET LOCUL
RADU ANA MARIA 7 CN IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE DAMBOVITA LOC I
TURCEA ADRIAN 7 SC. NR. 3 SLOBOZIA IALOMITA LOC II
STANCULESCU ANCA MARIA 7 SC. NR. 3 SLOBOZIA IALOMITA LOC III
BARA ANDREI ROBERT 7 SC. I.H. RADULESCU URZICENI IALOMITA MENT 1
BITINEANU VIRGINIA MARIA 7 SC. I.H. RADULESCU URZICENI IALOMITA MENT 2
           
LACATUS ANDREEA ALEXANDRA 8 SC. NR. 3 SLOBOZIA IALOMITA LOC I
HRISTESCU ANDREI 8 SC. NR. 3 SLOBOZIA IALOMITA LOC I
PAUNESCU ADRIAN 8 SC. I.H. RADULESCU URZICENI IALOMITA LOC I
NICOARA CATALINA MIHAELA 8 SC. I.H. RADULESCU URZICENI IALOMITA MENT 1
SAVA STEFAN 8 SC. I.H. RADULESCU URZICENI IALOMITA MENT 2
PISCAN IOANA SABINA 8 SC. "AUREL VLAICU" FETESTI IALOMITA MENT
           
POPESCU ANDREEA 9 CN MIHAI VITEAZUL SLOBOZIA IALOMITA LOC I
VIRLAN LEONARD 9 CN FRATII BUZESTI CRAIOVA DOLJ LOC II
COMANICI CODRUTA MALINA 9 CN GRIGORE MOISIL URZICENI IALOMITA LOC III
ANGELESCU ALINA ANDREEA 9 CN IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE DAMBOVITA MENT 1
DUNA ANCUTA GEORGIANA 9 CN IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE DAMBOVITA MENT 2
TITA IULIAN 9 CN GRIGORE MOISIL URZICENI IALOMITA MENT 3
           
CATANA ADRIAN 10 CN IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE DAMBOVITA LOC I
MITA DENIS GABRIEL 10 CN FRATII BUZESTI CRAIOVA DOLJ LOC II
NEGOESCU VALENTIN 10 CN IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE DAMBOVITA LOC III
BABU LIZA 10 CN GRIGORE MOISIL URZICENI IALOMITA MEN 1
FLORESCU EMANUEL ROBERT 10 CN FRATII BUZESTI CRAIOVA DOLJ MEN2
           
VOICILA ALEXANDRU SPIRIDON 11 CN CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE DAMBOVITA LOC I
CUSTURA ADRIAN MIHAI 11 CN MIHAI VITEAZUL SLOBOZIA IALOMITA LOC II
SAMOILESCU ROBERT FLORIAN 11 CN CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE DAMBOVITA LOC III
MURTAZA ALEXANDRU 11 CN FRATII BUZESTI CRAIOVA DOLJ MENT I
TUDOR GEANINA MONICA 11 CN GRIGORE MOISIL URZICENI IALOMITA MENT II
           
DRAJNEANU DIANA 12 CN MIHAI VITEAZUL SLOBOZIA IALOMITA LOC I
NAN MIHAI 12 LT CAROL I FETESTI IALOMITA LOC II
MANDRILA CLAUDIU 12 CN CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE DAMBOVITA LOC III
OKROS ALEXANDRU 12 LI GRIGORE MOISIL TIMISOARA TIMIS MENT 1
POJAR MIHAI 12 CN GRIGORE MOISIL URZICENI IALOMITA MENT 2
TATU DANIELA 12 CN MIHAI VITEAZUL SLOBOZIA IALOMITA MENT 2
BRATOSIN IOAN ALEXANDRU 12 CN GRIGORE MOISIL URZICENI IALOMITA MENT
MATEI SIMONA 12 CN GRIGORE MOISIL URZICENI IALOMITA MENT