Concursuri și Olimpiade școlare

Rezultatele elevilor, îndrumați de profesorii colegiului, în anul școlar 2016-2017

 

1. ANDREI GEORGIANA, Clasa a XI-a B, - Premiul I - Concursul Internațional de creație plastică și literară SĂRBĂTOAREA ÎNVIERII
2. GHIOCEL ANDREEA SIMONA, Clasa a XI-a B, - Premiul I-Concursul Internațional de creație plastică și literară SĂRBĂTOAREA ÎNVIERII
3. NĂSTASE MARIA, Clasa a XI-a B, - Premiul II-Concursul Internațional de creație plastică și literară SĂRBĂTOAREA ÎNVIERII
4. NĂSTASE MARIA, Clasa a XI-a B, - Premiul II-Concursul Internațional SIMBOLURI ÎN UNIVERSUL CUNOAȘTERII
5. NICOLAE MARIA VERONICA, Clasa a XI-a B, - Premiul II-Concursul Internațional SIMBOLURI ÎN UNIVERSUL CUNOAȘTERII
6. OANCEA MARIAN SEBASTIAN, Clasa a VI-a, - Premiul III - Concursul Internațional de creație plastică și literară SĂRBĂTOAREA ÎNVIERII
7. ANDREI GEORGIANA, Clasa a XI-a B, - Premiul III-Concursul Internațional SIMBOLURI ÎN UNIVERSUL CUNOAȘTERII
8. RANJA IONUȚ, Clasa a XI-a A, - Mențiune, Concursul Internațional SĂ PROGRAMĂM CU ALICE-
9. SIMION CRISTIAN, Clasa a XI-a A, - Mențiune, Concursul Internațional SĂ PROGRAMĂM CU ALICE-
10. BIȚINEANU ȘTEFANIA LUCIA, Clasa a XI-a B, - Premiul SPECIAL-Concursul Internațional de creație plastică și literară SĂRBĂTOAREA ÎNVIERII
11. NIȚĂ EDUARD EUGEN, Clasa a VII-a, - Premiul I - Concursul Interjudețean "Terra de la poveste la realitate" 
12. ROȘU GABRIEL, Clasa a VI-a, - Mențiune-Premiu Special - Concursul Regional "Magia numerelor și a literelor"
13. IORDACHE CRISTIAN ANDREI, Clasa a VI-a, - Premiul I - Concursul Național de Biologie GEORGE EMIL PALADE - faza județeană
14. ROȘU GABRIEL, Clasa a VI-a, Premiul I - Concursul Național de Biologie GEORGE EMIL PALADE - faza județeană
15. NIȚĂ EDUARD EUGEN, Clasa a VII-a, - Premiul I - Olimpiada Terra -faza județeană
16. BANCIU HORIA ADRIAN, Clasa a X-a A, Premiul i - Olimpiada de Informatică - faza județeană
17. STANCIU IOAN RĂZVAN, Clasa a X-a A, Premiul I, Olimpiada Științele Pământului - faza județeană 
18. PATĂ RAREȘ ADSRIAN, Clasa a X-a G, Premiul I, OLimpiada de Limba Franceză - faza județeană
19. MARCU IONUȚ, Clasa a XI-a A, - Premiul I, Olimpiada de Informatică C# -faza județeană
20. STOIAN ANCA TEODORA, Clasa a XI-a A, Premiul I, Olimpiada de Limba Engleză - faza județeană
21. ISCU CLAUDIA MIHAELA, Clasa a XI-a A, Premiul I, Olimpiada de lingvistică - faza județeană
22. BORACIU CLAUDIU CONSTANTIN, Clasa a IX-a A, Premiul I, OLimpiada Sportului Școlar - TENIS de MASĂ - faza județeană
23. CONSTANTINESCU MIHAI, Clasa a IX-a C, Premiul I, Olimpiada Sportului Școlar-BADMINTON băieți - faza județeană
24. ECHIPA DE FOTBAL FETE, Locul I, Olimpiada Sportului Școlar - faza județeană, Locul II -faza zonală: 
MARINACHE COSTINA FLORENTINA
PÎNDARU ANDREEA ALEXANDRA, Clasa a X-a A
MINEA MARIA, Clasa a X-a B
DUDĂU ANA MARIA, Clasa a X-a C
MITREA MAGDALENA DANIELA, Clasa a X-a D
ȘTEFAN MARINA VIRGINIA,Clasa a X-a D
TOMA OANA VALENTINA, Clasa a X-a D
VOICILĂ ANDREEA ALEXANDRA, Clasa a X-a D
CONSTANTIN DANIELA GEORGIANA, Clasa a XI-a B
ANGELESCU ANDREEA SABINA, Clasa a XI-a G
IONESCU ALEXANDRA CĂTĂLINA, Clasa a XII-a B
25. ECHIPA DE BASCHET BĂIEȚI, Locul I, Olimpiada Sportului Școlar - faza județeanăMențiune -faza zonală:
GRIGORE IULIAN RĂZVAN, Clasa a X-a A
LIMONA ANDREI CODRIN, Clasa a X-a A
STANCIU IOAN RĂZVAN, Clasa a X-a A
TUDORAN DANIEL CORNEL, Clasa a X-a A
LUPĂ DUMITRU DANIEL, Clasa a X-a C
NEAGU LUCIAN IONUȚ, Clasa a X-a C
PATĂ RAREȘ ADRIAN, Clasa a X-a G
STĂNESCU VALENTIN, Clasa a X-a G
26. ECHIPA DE RUGBY MIXT, Locul I, Olimpiada Sportului Școlar - faza județeanăMențiune -faza zonală:
CONSTANTINESCU GABRIEL, Clasa a IX-a C
CONSTANTINESCU MIHAI, Clasa a IX-a C
IONIȚĂ ANDREEA AURA, Clasa a IX-a C
NEAGU ELENA ANDREEA, Clasa a IX-a C
NIȚĂ MARIUS BOGDAN, Clasa a IX-a C
SIMION DRAGOȘ MIHAI, Clasa a IX-a C
PÎNDARU ANDREEA ALEXANDRA, Clasa a X-a A
NUȚU CRISTIAN, Clasa a X-a C
PANDELE COSMIN ALIN, Clasa a X-a C
CĂLIN SERGIU IONUȚ, Clasa a X-a C
MITREA MAGDALENA DANIELA, Clasa a X-a C
NĂFTĂILĂ COSTIN, Clasa a X-a C
IONESCU ALEXANDRA CĂTĂLINA, Clasa a XII-a B
27. LUPĂ MARINA, Clasa a VII-a, - Premiul I, Concursul Județean ANOTIMPURILE COPILĂRIEI
28. BĂLȚATU ALINA ALEXANDRA, Clasa a X-a F, - Premiul I, Concursul Județean ANOTIMPURILE COPILĂRIEI
29. ALDEA ALINA MARIA, Clasa a X-a G, - Premiul I, Concursul Județean ANOTIMPURILE COPILĂRIEI
30. BADEA OANA RALUCA, Clasa a XII-a F, - Premiul I, Concursul Județean ANOTIMPURILE COPILĂRIEI
31. BIRTEA ALEXANDRA NICOLETA, Clasa a IX-a A, Premiul II - Olimpiada LECTURA CA ABILITATE DE VIAȚĂ -faza județeană
32. BORACIU CLAUDIU CONSTANTIN, Clasa a IX-a A , Premiul II -Olimpiada de Fizică - faza județeană
33.GHERGHE ANDREI IONUȚ, Clasa a XI-a A, Premiul II - Olimpiada de Informatică C# -faza județeană
34.NIȚICĂ BOGDAN IONUȚ, Clasa a XI-a A, Premiul II - Olimpiada de Informatică C# -faza județeană
35.SIMION CRISTIAN, Clasa a XI-a A, Premiul II - Olimpiada de Informatică -faza județeană
36.MAN VICTOR, Clasa a XII-a A, Premiul II - Olimpiada de Tehnologia Informației -faza județeană
37.STOICA ANDREI DANIEL, Clasa a XII-a D, Premiul II - Olimpiada de Religie -faza județeană
38.STOIAN CLAUDIA, Clasa a XII-a G, Premiul II - Olimpiada de Geografie -faza județeană
39. ANDRONIC ANDREEA CRISTINA, Clasa a IX-a B, Premiul II - Concursul Regional COPILĂRIE VIRTUALĂ
40. POPA EUGENIA STELUȚA, Clasa a IX-a B, Premiul II - Concursul Regional COPILĂRIE VIRTUALĂ
41. ECHIPA SANITARII PRICEPUȚI, Locul I-FAZA ZONALĂ, Premiul II - faza județeană:
NEAGU ELENA ANDREEA, Clasa a IX-a C
IONIȚĂ ANDREEA  AURA, Clasa a IX-a C
CONSTANTINESCU MIHAI, Clasa a IX-a C
SAGHIN FLORINA MARINA, Clasa a IX-a C
DUMITRESCU GABRIELA ALEXANDRA, Clasa a IX-a C
MARINACHE COSTINA FLORENTINA, Clasa a X-a A
STANCIU IOAN RĂZVAN, Clasa a X-a A
42.ECHIPA ISU-LICEU,  Premiul II - Concursul Național CU VIAȚA MEA APĂR VIAȚA- faza județeană:
LAZĂR ANDREEA IONELA , Clasa a XI-a C
IACOB CRISTINA RODICA, Clasa a XI-a C
TUDORACHE ANDREEA GEORGIANA, Clasa a XI-a C
RĂDULESCU IONELA FLORINA, Clasa a XI-a C
STĂNICĂ ANDREI NICOLAE, Clasa a XI-a C
MANOLESCU AURELIAN MARIAN, Clasa a XI-a C
43. NĂSTASE MARIA, Clasa a XI-a B, Premiul II-Concursul Județean ANOTIMPURILE COPILĂRIEI
44. PANĂ CRISTINA, Clasa a VII-a, Premiul II-Concursul Județean ANOTIMPURILE COPILĂRIEI
45. CREIȚĂ ANDREEA GEORGIANA, Clasa a IX-a A, Premiul II-Concursul Județean ANOTIMPURILE COPILĂRIEI
46. CRISTEA MARIA ALEXANDRA, Clasa a IX-a B, Premiul III - Olimpiada de Limba Franceză - faza județeană
47.PANĂ BOGDAN LIVIU, Clasa a IX-a B, Premiul III - Olimpiada de Lingvistică - faza județeană
48. IORDACHE ALEXANDRU ȘTEFAN, Clasa a VI-a, Premiul III - Olimpiada de Fizică - faza județeană
49. PETREA ANTONIO VLAD, Clasa a VI-a, Premiul III - Concursul Național de Biologie RADU EMIL PALADE-faza județeană
50. RANETE LUCA COSTIN, Clasa a VI-a, Premiul III - Concursul Național de Biologie RADU EMIL PALADE-faza județeană
51. NIȚICĂ BOGDAN IONUȚ, Clasa a XI-a A, Premiul III - Olimpiada de Informatică - faza județeană
52.RANJA IONUȚ, Clasa a XI-a A, Premiul III - Olimpiada de Tehnologia Informației - faza județeană
53. BUCȘARU DANA VERONICA, Clasa a XII-a A, Premiul III - Olimpiada de Tehnologia Informației - faza județeană 
54. VIȘAN VALENTIN, Clasa a XI-a G, Premiul III - Olimpiada de Limba Engleză - faza județeană
55. VLASOV MIHAELA, Clasa a XI-a G, Premiul III - Olimpiada de Limba Engleză - faza județeană
56.GHINEA ROBERTA MIHAELA, Clasa a XII-a B, Premiul III - Olimpiada de Religie- faza județeană
57. CONSTANTINESCU GABRIEL, Clasa a IX-a C, Premiul III - Olimpiada Sportului Școlar -BADMINTON - faza județeană
58.ECHIPA ISU-GIMNAZIU,  Premiul III - Concursul Național CU VIAȚA MEA APĂR VIAȚA- faza județeană:
STURZU CRISTINA ELENA, Clasa a VI-a
BUCȘARU IULIA, Clasa a VI-a 
TEODORESCU OANA AMALIA, Clasa a VI-a
ALBU MARINA BIANCA, Clasa a VI-a
59. ȚĂRUȘ ALINA ANDREEA, Clasa a IX-a G, Premiul III - Concursul județean  ANOTIMPURILE COPILĂRIEI
60. BIRTEA ALEXANDRA NICOLETA, Clasa a IX-a A,-Premiul III - Concursul județean  ANOTIMPURILE COPILĂRIEI
61. NIȚĂ MARIUS BOGDAN, Clasa a IX-a C, -Premiul III - Concursul județean  ANOTIMPURILE COPILĂRIEI
62. ALEXANDRU GABRIELA, Clasa a XI-a A, Mențiune - Olimpiada de Fizică - faza județeană
63. CREIȚĂ ANDREEA GEORGIANA, Clasa a IX-a A, Mențiune - Olimpiada Lectura ca abilitate de viață - faza județeană
64. NICULAE TIBERIU CONSTANTIN, Clasa a IX-a A, Mențiune - Olimpiada de Tehnologia Informației - faza județeană
65. STOEAN ANDREI, Clasa a IX-a A, Mențiune - Olimpiada de Fizică - faza județeană
66. STOICA MARIA ALEXANDRA, Clasa a IX-a B, Mențiune - Olimpiada Lectura ca abilitate de viață - faza județeană
67. TURCU MARIAN IONUȚ, Clasa a IX-a B, Mențiune - Olimpiada de Tehnologia Informației - faza județeană
68. TURCU MARIAN IONUȚ, Clasa a IX-a B, Mențiune - Olimpiada de Lingvistică - faza județeană
69. ION ANA MARIA ROBERTA, Clasa a VI-a A, Mențiune - Concursul Național de Biologie RADU EMIL PALADE - faza județeană
70. IORDACHE ALEXANDRU ȘTEFAN, Clasa a VI-a A, Mențiune - Concursul Regional al revistei de Matematică din Ialomița
71. IORDACHE CRISTIAN ANDREI, Clasa a VI-a A, Mențiune - Olimpiada de Limba și Literatura Română - faza județeană
72. NIȚĂ EDUARD EUGEN, Clasa a VII-a A, Mențiune - Olimpiada de Limba și Literatura Română - faza județeană
NĂSTASE MARIA, Clasa a XI-a B, Premiul II-Concursul Județean ANOTIMPURILE COPILĂRIEI23. STOICA MARIA ALEXANDRA, Clasa VIII, - Premiul I - Olimpiada Gimnaziilor - Volei Fete - Faza Județeană
24. MARINACHE COSTINA FLORENTINA, Clasa IX A, - Premiul I - ONSS - Fotbal Fete - Faza Județeană
25. PINDARU ANDREEA ALEXANDRA, Clasa IX A, - Premiul I - ONSS - Fotbal Fete - Faza Județeană
26. MITREA MAGDALENA DANIELA, Clasa IX D, - Premiul I - ONSS - Fotbal Fete - Faza Județeană
27. VOICILĂ ANDREEA ALEXANDRA, Clasa IX D, - Premiul I - ONSS - Fotbal Fete - Faza Județeană
28. MARIN DANIELA, Clasa IX G, - Premiul I - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici" -Faza Județeană, Calificat La Națională
29. MATEI NICULINA SIMONA, Clasa X G, - Premiul I - ONSS - Fotbal Fete - Faza Județeană
30. ȘERBAN LARISA ANDREEA, Clasa X G, - Premiul I - Proiect - Concurs Județean "Percepția Tinerilor despre Corupție"
31. IONESCU ALEXANDRA CĂTĂLINA, Clasa XI B, - Premiul I - ONSS - Fotbal Fete - Faza Județeană
32. DAMIAN FLORENTINA, Clasa XI C, - Premiul I - Concurs "Cu viața mea apăr viața" - Echipaj Fete - Faza Județeană
33. FARMAZON ADINA IONELA, Clasa XI C, - Premiul I - Concurs "Cu viața mea apăr viața" - Echipaj Fete - Faza Județeană
34. LAZĂR ADRIANA VIVIANA, Clasa XI C, - Premiul I - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici" - Faza Județeană, Calificat La Națională
35. NEGUȚU ELENA GABRIELA, Clasa XI C, - Premiul I - Concurs "Cu viața mea apăr viața" - Echipaj Fete - Faza Județeană
36. TACHE EMILIA MARIA, Clasa XI C, - Premiul I - Concurs "Cu viața mea apăr viața" - Echipaj Fete - Faza Județeană
37. LUPEA MIHAI IONUȚ, Clasa XII A, - Premiul I - Olimpiada de Informatică - Faza Județeană
38. LUPEA MIHAI IONUȚ, Clasa XII A, - Premiul I - Olimpiada de Tehnologia Informației - Faza Județeană, Calificat La Națională
39. TIȚĂ IULIAN, Clasa XII A, - Premiul I - Olimpiada de Matematică - Faza Județeană, Calificat La Națională
40. GRIGORE FLORIN, Clasa XII D, - Premiul I - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici" - Faza Județeană
41. DINCĂ GEORGIANA ALINA, Clasa XII G, - Premiul I - ONSS - Fotbal Fete - Faza Județeană
42. LAZĂR ALEXANDRU DANIEL, Clasa XII G, - Premiul I - Concursul "Istorie și Societate în Dimensiune Virtuală" - Etapa Județeană
43. POP CRISTINA GABRIELA, Clasa XII G, - Premiul I - ONSS - Fotbal Fete - Faza Județeană
44. DUDĂU ANA MARIA, Clasa IX C, - Premiul I  - ONSS - Fotbal Fete - Faza Județeană
45. CONSTANTIN DANIELA GEORGIANA, Clasa X B, - Premiul I  - ONSS - Fotbal Fete - Faza Județeană
46. ANGELESCU ANDREEA SABINA, Clasa X G, - Premiul I  - ONSS - Fotbal Fete - Faza Județeană
47. TĂNASE OCTAVIAN GEORGE, Clasa VI, - Premiul II - Concursul Județean de Pictură și desen Artistic "Paleta Primăverii"
48. CÎMPEANU IOANA MĂDĂLINA, Clasa VII, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Gimnaziu- Etapa Județeană
49. MIU RĂZVAN, Clasa VII, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Gimnaziu- Etapa Județeană
50. BĂNUȚĂ MIHAELA GEORGIANA, Clasa VIII, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Gimnaziu- Etapa Județeană
51. BORACIU CLAUDIU, Clasa VIII, - Premiul II - Olimpiada Gimnaziilor - Volei Băieți - Faza Județeană
52. GHIȚĂ VALENTIN, Clasa VIII, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Gimnaziu- Etapa Județeană
53. NEAGU ELENA ANDREEA, Clasa VIII, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Gimnaziu- Etapa Județeană
54. NICULAE TIBERIU, Clasa VIII, - Premiul II - Olimpiada Gimnaziilor - Volei Băieți - Faza Județeană
55. TACHE MĂDĂLINA ANDREEA, Clasa VIII, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Gimnaziu- Etapa Județeană
56. BARBU CRISTINA ELENA, Clasa IX A, - Premiul II - Olimpiada de Limba Franceză - Faza Județeană
57. GRIGORE IULIAN RĂZVAN, Clasa IX A, - Premiul II - ONSS - Baschet Băieți - Faza Județeană
58. LIMONA ANDREI CODRIN, Clasa IX A, - Premiul II - ONSS - Baschet Băieți - Faza Județeană
59. RUSU GEORGE MĂDĂLIN, Clasa IX A, - Premiul II - ONSS - Baschet Băieți - Faza Județeană
60. STANCIU IOAN RĂZVAN, Clasa IX A, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Liceu- Etapa Județeană
61. STANCIU IOAN RĂZVAN, Clasa IX A, - Premiul II - ONSS - Baschet Băieți - Faza Județeană
62. TUDORAN DANIEL CORNEL, Clasa IX A, - Premiul II - ONSS - Baschet Băieți - Faza Județeană
63. LUPĂ DUMITRU DANIEL, Clasa IX C, - Premiul II - ONSS - Baschet Băieți - Faza Județeană
64. LUPĂ DUMITRU DANIEL, Clasa IX C, - Premiul II - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici"- Faza Județeană, Calificat La Națională
65. GOIA GEORGIANA DANIELA, Clasa IX G, - Premiul II - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici" - Faza Județeană
66. PATĂ RAREȘ ADRIAN, Clasa IX G, - Premiul II - ONSS - Baschet Băieți - Faza Județeană
67. ANTONESCU MIHAI ALEXANDRU, Clasa X A, - Premiul II - ONSS - Baschet Băieți - Faza Județeană
68. BIȚINEANU VIRGINIA MARIA, Clasa X A, - Premiul II - Olimpiada de Matematică - Faza Județeană
69. STOIAN ANCA TEODORA, Clasa X A, - Premiul II - Olimpiada de Limba Engleză  - Faza Județeană
70. TRIFU CRISTIANA DANIELA, Clasa X A, - Premiul II - Olimpiada de Limba Engleză  - Faza Județeană
71. PANĂ MARIA MĂDĂLINA, Clasa X B, - Premiul II - Olimpiada de Limba Franceză - Faza Județeană, Calificat La Națională
72. ANGELESCU ANDREEA SABINA, Clasa X G, - Premiul II - Proiect - Concurs Județean "Percepția Tinerilor despre Corupție"
73. HODOROG ANDREEA CĂTĂLINA, Clasa X G, - Premiul II - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici" - Faza Județeană
74. BAIBAȚĂ DAN RADU COSTIN, Clasa XI A, - Premiul II - Olimpiada de Informatică - Faza Județeană
75. ANGHEL GEORGE IONUȚ, Clasa XI C, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Liceu- Etapa Județeană
76. NEGUȚU ELENA GABRIELA, Clasa XI C, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Liceu- Etapa Județeană
77. STOICA ANDREI, Clasa XI C, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Liceu- Etapa Județeană
78. ȘTEFAN RALUCA ELENA, Clasa XI C, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Liceu- Etapa Județeană
79. TACHE EMILIA MARIA, Clasa XI C, - Premiul II - Concurs "Sanitarii Pricepuți" -Liceu- Etapa Județeană
80. STAN RADU MIHAIL, Clasa XI G, - Premiul II - ONSS - Baschet Băieți - Faza Județeană
81. DRĂGHICI ANDREI ALEXANDRU, Clasa XII D, - Premiul II - ONSS - Baschet Băieți - Faza Județeană
82. BANCIU HORIA ADRIAN, Clasa IX A, - Premiul II  - Olimpiada de Informatică - Faza Județeană
83. GHEORGHE ALEXANDRU MARIAN, Clasa VIII, - Premiul II - Olimpiada Gimnaziilor - Volei Băieți - Faza Județeană
84. GHIȚĂ VALENTIN, Clasa VIII, - Premiul II  - Olimpiada Gimnaziilor - Volei Băieți - Faza Județeană
85. NIȚĂ MARIUS BOGDAN, Clasa VIII, - Premiul II  - Olimpiada Gimnaziilor - Volei Băieți - Faza Județeană
86. SIMION DRAGOȘ MIHAI, Clasa VIII, - Premiul II  - Olimpiada Gimnaziilor - Volei Băieți - Faza Județeană
87. VOICU REMUS ALEXANDRU, Clasa VIII, - Premiul II  - Olimpiada Gimnaziilor - Volei Băieți - Faza Județeană
88. MARCU IONUȚ, Clasa X A, - Premiul II - Olimpiada de Informatică - Faza Județeană,  Calificat La Națională
89. ȘTEFAN RALUCA ELENA, Clasa XI C, - Premiul II  - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici" - Faza Județeană
90. IORDACHE ALEXANDRU ȘTEFAN, Clasa V, - Premiul III - Concurs Național de Biologie "George Emil Palade" - Faza Județeană
91. CRISTEA ANDRA GEORGIANA, Clasa VIII, - Premiul III - Olimpiada de Educație Civică - Faza Județeană
92. NICULAE TIBERIU, Clasa VIII, - Premiul III - Olimpiada de Educație Civică - Faza Județeană
93. LIMONA ANDREI CODRIN, Clasa IX A, - Premiul III - Olimpiada de Informatică - Faza Județeană
94. MOCANU ALEXANDRU MIHĂIȚĂ, Clasa IX D, - Premiul III - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici" - Faza Județeană
95. ALEXANDRU GABRIELA, Clasa X A, - Premiul III - Olimpiada de Biologie - Faza Județeană
96. ALEXANDRU GABRIELA, Clasa X A, - Premiul III - Olimpiada de Fizică - Faza Județeană
97. GHERGHE ANDREI IONUȚ, Clasa X A, - Premiul III - Olimpiada de Matematică - Faza Județeană
98. GRIGORE MARINA LUCIANA, Clasa X A, - Premiul III - Olimpiada de Fizică - Faza Județeană
99. SIMION CRISTIAN, Clasa X A, - Premiul III - Olimpiada de Informatică - Faza Județeană
100. MIHAIL ALEXANDRU EUGEN, Clasa X C, - Premiul III - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici" - Faza Județeană
101. CAPRĂ TEODORA CHRISTIANA, Clasa XI A, - Premiul III - Olimpiada de Biologie - Faza Județeană
102. GIUVARĂ SEBASTIAN, Clasa XI A, - Premiul III - Olimpiada Interdisciplinară  - Științele Pământului - Faza Județeană
103. BORANGIC ANDREI IONUȚ, Clasa XI C, - Premiul III - Concurs "Cu viața mea apăr viața" - Echipaj Mixt- Faza Județeană
104. GHEORGHE MIRELA DANIELA, Clasa XI C, - Premiul III - Concurs "Cu viața mea apăr viața" - Echipaj Mixt- Faza Județeană
105. LAZĂR ADRIANA VIVIANA, Clasa XI C, - Premiul III - Concurs "Cu viața mea apăr viața" - Echipaj Mixt- Faza Județeană
106. NEAGU ROBERT PETRIȘOR, Clasa XI C, - Premiul III - Concurs "Cu viața mea apăr viața" - Echipaj Mixt- Faza Județeană
107. TIȚĂ IULIAN, Clasa XII A, - Premiul III - Olimpiada de Istorie - Faza Județeană
108. PREDA CRISTIAN FLORIN, Clasa XII F, - Premiul III - Olimpiada de Limba Franceză - Bilingv - Faza Județeană, Calificat La Națională
109. BUCȘARU IULIA, Clasa V, - Mențiune - Expoziția și Concursul Regional de Artă Plastică "Copilărie Minunată"
110. DRĂGHICI SORINA ANA MARIA, Clasa V, - Mențiune - Concursul Revistei Matematice Ialomița
111. IORDACHE ALEXANDRU ȘTEFAN, Clasa V, - Mențiune - Concursul Regional "Magia Numerelor și A Literelor"
112. IORDACHE ALEXANDRU ȘTEFAN, Clasa V, - Mențiune - Concursul Județean de Matematică "Iulian Mazilu"
113. IORDACHE ALEXANDRU ȘTEFAN, Clasa V, - Mențiune - Olimpiada de Matematică - Faza Județeană
114. IORDACHE CRISTIAN ANDREI, Clasa V, - Mențiune - Olimpiada de Limba și Literatura Română - Faza Județeană
115. IORDACHE CRISTIAN ANDREI, Clasa V, - Mențiune - Concursul Revistei Matematice Ialomița
116. IORDACHE CRISTIAN ANDREI, Clasa V, - Mențiune - Concursul Regional "Magia Numerelor și A Literelor"
117. IORDACHE CRISTIAN ANDREI, Clasa V, - Mențiune - Olimpiada de Matematică - Faza Județeană
118. ENACHE SORIN, Clasa VI, - Mențiune - Olimpiada de Matematică - Faza Județeană
119. ENACHE SORIN, Clasa VI, - Mențiune - Concursul Județean de Matematică "Iulian Mazilu"
120. NIȚĂ EDUARD EUGEN, Clasa VI, - Mențiune - Olimpiada de Matematică - Faza Județeană
121. NIȚĂ EDUARD EUGEN, Clasa VI, - Mențiune - Concursul Județean de Matematică "Iulian Mazilu"
122. NIȚĂ EDUARD EUGEN, Clasa VI, - Mențiune - Olimpiada de Limba și Literatura Română - Faza Județeană
123. NIȚĂ EDUARD EUGEN, Clasa VI, - Mențiune - Concursul Revistei Matematice Ialomița
124. TĂNASE OCTAVIAN GEORGE, Clasa VI, - Mențiune - Concursul Revistei Matematice Ialomița
125. CRISTEA ANDRA GEORGIANA, Clasa VIII, - Mențiune - Olimpiada de Limba și Literatura Română - Faza Județeană
126. CRISTEA ANDRA GEORGIANA, Clasa VIII, - Mențiune - Olimpiada de Fizică - Faza Județeană
127. LIMONA ANDREI CODRIN, Clasa IX A, - Mențiune - Olimpiada de Limba Engleză- Faza Județeană
128. RUSU GEORGE MĂDĂLIN, Clasa IX A, - Mențiune - Olimpiada de Limba Engleză- Faza Județeană
129. STANCIU IOAN RĂZVAN, Clasa IX A, - Mențiune - Olimpiada de Geografie - Faza Județeană
130. STANCIU IOAN RĂZVAN, Clasa IX A, - Mențiune - Olimpiada Interdisciplinară  - Științele Pământului - Faza Județeană
131. MARCU ANDREEA IULIANA, Clasa IX C, - Mențiune - Olimpiada de Limba și Literatura Română - Faza Județeană
132. MARCU ANDREEA IULIANA, Clasa IX C, - Mențiune - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici" - Faza Județeană
133. NIȚICĂ IONUȚ BOGDAN, Clasa X A, - Mențiune - Olimpiada de Informatică - Faza Județeană
134. RANJA IONUȚ, Clasa X A, - Mențiune - Olimpiada de Tehnologia Informației - Faza Județeană
135. TRIFU CRISTIANA DANIELA, Clasa X A, - Mențiune - Olimpiada de Limba și Literatura Română - Faza Județeană
136. NĂSTASE MARIA, Clasa X B, - Mențiune - Olimpiada de Tehnologia Informației - Faza Județeană
137. NĂSTASE MARIA, Clasa X B, - Mențiune - Olimpiada de Limba Engleză  - Faza Județeană
138. SAGHIN SEBASTIAN, Clasa X B, - Mențiune - Olimpiada de Limba Engleză  - Faza Județeană
139. SAGHIN SEBASTIAN, Clasa X B, - Mențiune - Olimpiada de Tehnologia Informației - Faza Județeană
140. IACOB CRISTINA RODICA, Clasa X C, - Mențiune - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici" - Faza Județeană
141. MANTA MIRELA, Clasa X C, - Mențiune - Concursul de Matematică Aplicată "A. Haimovici" - Faza Județeană
142. GOGONEA BIANCA ANDREEA, Clasa X G, - Mențiune - Proiect - Concurs Județean "Percepția Tinerilor despre Corupție"
143. BUCȘARU DANA VERONICA, Clasa XI A, - Mențiune - Olimpiada Interdisciplinară  - Științele Pământului - Faza Județeană
144. BUCȘARU DANA VERONICA, Clasa XI A, - Mențiune - Olimpiada de Tehnologia Informației - Faza Județeană
145. MAN VICTOR, Clasa XI A, - Mențiune - Olimpiada de Tehnologia Informației - Faza Județeană
146. STEFAN RALUCA ELENA, Clasa XI C, - Mențiune - Olimpiada de Biologie - Faza Județeană
147. BULIGA MIAHELA GEORGIANA, Clasa XI F, - Mențiune - Olimpiada de Limba Franceză - Bilingv - Faza Județeană
148. IOVU ANDREEA COSTINNA, Clasa XII F, - Mențiune - Olimpiada de Limba Franceză - Bilingv - Faza Județeană
149. LAZĂR ALEXANDRU DANIEL, Clasa XII G, - Mențiune - Olimpiada de Istorie - Faza Județeană
150. STOEAN DIANA ANDREEA, Clasa XII G, - Mențiune - Olimpiada de Istorie - Faza Județeană

Calendar

decembrie 2017
lmmjvsd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Suntem la zi

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player